غفور: آسیایی‌ها در حد کری خوانی برای ایران نیستند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲
کد مطلب: 104818
 
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران با اشاره به مصدومیتش از ناحیه زانو گفت: نباید اجازه می‌دادیم تا تیم‌های آسیایی احساس کنند می‌توانند ما را شکست دهند.
امیر غفور پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر چین گفت: بازی با چین برای ما بسیار مهم بود چرا که این تیم در آسیا هم رقیب ما است. بعد از اینکه برابر ژاپن شکست خورده بودیم، نباید این اجازه را می‌دادیم تا تیم‌های آسیایی احساس کنند می‌توانند ما را شکست دهند.

او ادامه داد: چینی‌ها قبل از این بازی حرف‌های زیادی زده بودند، اما ما نشان دادیم تیم‌های آسیایی در حدی نیستند که برای ایران کری بخوانند. امروز سرویس خوب نکته مثبت تیم ما بود و توانستیم دریافت آن‌ها را به خوبی خراب کنیم. از توپ‌های برگشتی نیز به خوبی استفاده کردیم و راحت بردیم. امیدوارم این روند در بازی‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

غفور در واکنش به این موضوع که با وجود مصدومیت در ترکیب ایران به میدان رفته است، پاسخ داد: مسابقات بسیار فشرده است و ما هر هفته یک قاره و فصل عوض می‌کنیم و برنامه خواب ما چند ساعت تغییر می‌کند. البته این موضوع برای همه است و مصدومیت نیز برای همه رخ می‌دهد و این فشردگی باعث شد که مینیسک من آسیب ببیند. امروز نیز MRI گرفتیم و مشکل روی زانوی من وجود دارد، اما امروز به بازی رفتم و امیدوارم در ادامه بهتر شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایسنا
کلمات کليدی: غفور ، تیم ملی والیبال ایران ، چین