باغ‎ویلا جای مسکن مهر را می‎گیرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب: 105841
 
ساخت باغ‎ویلا به جای مسکن مهر در برخی استانها کلید خورد.
مدیر عامل شهر جدید سهند تعامل سازنده با مدیران ارشد استان آذربایجان شرقی در حوزه اجتماعی را یکی از اولویت‌های اصلی این شهر جدید دانست و افزود: در حال حاضر تغییر در برخی رویکردهای شهرجدید سهند مانند بلندمرتبه سازی و تغییر کیفیت ساخت و ساز از مسکن مهر به باغ ویلا در دستور کار ما قرار گرفته و مورد پیگیری خواهد بود.

عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در سمینار هم‌اندیشی مدیران عامل شرکت‌های عمران شهرهای جدید کشور که 30 خردادماه با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی در تبریز برگزار شد در تشریح اقدامات انجام شده در شهر جدید سهند بیان کرد: خوشبختانه طی مدت زمان اخیر اقدامات خوبی جهت رفع مشکلات احداث آزادراه سهند-تبریز-اندیشه انجام گرفته که تملک اراضی مربوط به بخش‌های گوناگون این پروژه ازجمله آن‌ها به شمار می‌رود.

مصطفوی با بیان اینکه هم اکنون فاز اول این پروژه آماده اجرای آسفالت است گفت: خوشبختانه پروژه‌هایی مانند کتابخانه و تقاطع غیرهمسطح در شهر جدید سهند که تا پیش از این متوقف شده بودند در حال حاضر فعال و در مرحله اجرا قرار دارند.

وی با تأکید بر اهمیت رسیدگی به حوزه درآمدی شرکت به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید بیان کرد: در این راستا تصمیم داریم تا هر ٤٥ روز یکبار یک مزایده به ارزش 10 میلیارد تومان در سهند برگزار کنیم که قرار است اولین آن در روز 20 تیرماه سال جاری برگزار شود.

این مقام مسئول همچنین از آغاز مطالعات پروژه جنگل‌های 70 هکتاری و بوستان 10 هکتاری شهر جدید سهند خبر داد و گفت: گفتنی است در این راستا تلاش داریم تا اقدامات مشارکتی در پروژه‌های عمرانی سهند را که تا پیش از این ضعیف انجام می‌شد را تقویت و ان را به صورت جدی پیگیری کنیم.

مدیر عامل شهر جدید سهند در ادامه تعامل سازنده با مدیران ارشد استان آذربایجان شرقی در حوزه اجتماعی را یکی از اولویت‌های اصلی این شهر جدید دانست و افزود: گفتنی است تغییر در برخی رویکردهای شهرجدید سهند مانند بلندمرتبه سازی و تغییر کیفیت ساخت و ساز از مسکن مهر به باغ ویلا در دستور کار ما قرار گرفته و مورد پیگیری خواهد بود.

مصطفوی همچنین از آغاز اقدامات اجرایی پروژه "هر شهروند یک درخت و هر شهروند یک دوچرخه" در این شهر جدید خبر داد و گفت: در حال حاضر به دنبال اجرای پروژه‌های شاخص سهند به ویژه واحدهای آموزشی بوده و تلاش داریم تا شهریورماه سال جاری ٢ باب مدرسه را در این شهر به بهره‌برداری برسانیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: باغ‎ویلا ، مسکن مهر