افشای جزئیات سفر هیئت بلندپایه امارات به تل‌آویو
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
کد مطلب: 109149
 
یک رسانه عربی از سفر یک هیئت بلندپایه امنیتی اطلاعاتی امارات به تل‌آویو برای دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی و عقد چندین قرارداد پرده برداشت.
 الخلیج انلاین فاش کرد یک هیئت بلندپایه امنیتی اطلاعاتی امارات چند روز پیش به تل‌آویو رفت و با مقامات سیاسی و امنیتی اسرائیل دیدار کرد.

این روزنامه به نقل از منابع آگاه خود افزود این هیئت امنیتی اماراتی اواخر هفته گذشته به ریاست محمود الشامسی رئیس سازمان اطلاعات امارات و چهار شخصیت امنیتی این شیخ‌نشین نشست‌ها و دیدارهای متعددی با مقامات بلندپایه رژیم اشغالگر قدس برگزار کرد.

این هیئت اماراتی همچنین از مواضع و  تاسیسات نظامی سری و مهم رژیم اسرائیل بازدید کرد و همچنین در دیدار با مقامات نظامی و امنیتی این رژیم، درباره تبادل تجارب و گسترش دایره روابط نظامی و سفرهای متقابل میان دو طرف به بحث و تبادل نظر پرداخت.

این هیئت اماراتی چند ماه پیش هم در چارچوب توافق رسمی میان دو طرف درباره سفرهای متقابل و انتقال تجارب نظامی و امضای توافق‌نامه خرید تسلیات شامل جنگنده، موشک، دستگاه‌های ارتباطی و ادوات نظامی پیشرفته به تل‌آویو رفته بود.
رسانه عربی فاش کرد تماس ها و مناسبات بسیار قوی میان مقامات اسرائیل و امارات برقرار است و این تماس‌ها طی روزهای آینده با قراردادهای پرسر و صدا و بزرگ نمایان خواهد شد.

ششم جولای گذشته شبکه آی 24 اسرائیل به نقل از منابع خود اعلام کرد پایگاه هوایی اسرائیل اخیرا میزبان یک هیئت نظامی اماراتی بوده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم