پاسخ آیت الله علم الهدی به پویش «فرزندت -کجاست؟»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب: 109513
 
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی با پاسخگویی به پویش "#فرزندت_کجاست" پیوست.
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی با پاسخگویی به پویش "#فرزندت_کجاست" پیوست.

به گزارش تسنیم «فرزندت کجاست؟» عنوان چالشی است که به تازگی در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است و براساس آن مخاطبان از مسئولان می‌خواهند به این سوال که فرزندانشان هم اکنون چه کاری انجام می‌دهند، پاسخ دهند.
بسیاری از مقامات و مسئولان کشوری و استانی در روز‌های اخیر به این پویش پیوسته و پاسخگو بوده‌اند و البته برخی نیز هنوز پاسخ مناسبی به این پویش نداده‌اند.


مسئولان در قالب این پویش به سوالاتی مانند محل سکونت فرزندشان و وضعیت تحصیلی و شغلی آن‌ها پاسخ می‌دهند تا برای مخاطب این مسئله شفاف سازی شود. در همین زمینه آیت‌ا... «سیداحمد علم‌الهدی» نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد اظهار کرد: مجموع فرزندانم با نوه و نبیره، ۲۷ نفر هستند. هفت فرزند دارم. پسر بزرگم معاون آقای اراکی در مجمع التقریب است؛ فرزند دوم بنده دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و همسر آقای رئیسی است. آیت‌ا... علم‌الهدی ادامه داد: فرزند سوم بنده که دختر است، دکتری فلسفه تطبیقی دارد و تدریس می‌کند؛ فرزند چهارمم پسر است و سردفتر اسناد رسمی در تهران است؛ فرزند پنجم بنده دانشیار فلسفه و پسر است و در دانشگاه پیام نور مشغول است؛ فرزند ششم دکتری ادبیات فارسی دارد و فرزند هفتم بنده نیز پسر است و دکتری مدیریت فرهنگی و شغل آزاد دارد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : روزنامه خراسان
کلمات کليدی: علم الهدی ، فرزندت کجاست ، امام جمعه مشهد