اولویتهای وزارت کار از زبان محسنی بندپی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب: 109584
 
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ۲ ماه آینده تصمیمات مهمی در این وزارتخانه اتخاذ می‌شود و و باید اقدامات صریح‌تری در خصوص اصلاح نظام بانکداری صورت گیرد.
 انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این سوال که به مناسبت هفته دولت چه خبر خوبی برای مردم دارید، اظهار کرد: ما دو پروژه مهم اشتغال روستایی و حمایت از بنگاه‌های زودبازده را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم که امیدواریم این دو طرح تا پایان مهر ماه به اتمام برسد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تسهیلاتی با حذف مقررات زائد در اختیار ما قرار گرفته است؛ افزود: صندوق وزارت تعاون تا سقف ۲۵۰ میلیون طرح‌ها را ضمانت می‌کند و باعث گسترش چرخه اشتغال و تولید می‌شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ما تولید اشتغال مولد و فراگیر در روستاهاست؛ چرا که این طرح اثربخشی و نشاط در روستا‌ها را افزایش می‌دهد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در ۲ ماه آینده تصمیمات مهمی در این وزارتخانه اتخاذ می‌شود؛ گفت: اقدام بعدی درخصوص اصلاح نظام بانکداری است و باید اقدامات صریح‌تری در این حوزه انجام شود.

بندپی با اشاره به اینکه تصمیمات مربوط به اصلاح نظام بانکداری باید با سرعت، دقت و شفافیت اتخاذ شود؛ گفت: در این صورت منافع جامعه حفظ و خدمات به مردم افزایش می‌یابد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کمپین فرزندت کجاست؛ نیز اظهار کرد: من سه فرزند دارم. فرزند اولم متولد ۱۳۶۵ و دارای فوق لیسانس تجهیزات پزشکی است که در بیمارستان فیروزگر تهران مشغول به کار می‌باشد.

وی با بیان اینکه فرزند دومم متولد ۱۳۶۸ و پزشک عمومی است، گفت: فرزند سوم هم لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه خواجه نصیر می‌باشد که به تازگی درآ زمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و منتظر اعلام نتیجه آن هسیتم.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: اصلاح نظام بانکداری ، اشتغال روستایی ، بنگاه های زود بازده