معرفی غرفه برتر نمایشگاه گردشگری کیش

10 اسفند 1393 ساعت 11:58

غرفه برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته در جزیره کیش انتخاب و معرفی شد.


برترین غرفه هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته که از 5 تا 8 اسفندماه 93 در جزیره کیش برگزار گردید، با حضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش انتخاب و معرفی شد.

به گزارش پول‌نیوز، هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته امسال در حالی در جزیره کیش برگزار شد که با استقبال چشم گیری از سوی شرکت­های خدمات مسافرتی، هتل­ها، شرکت­های هواپیمایی و سایر صنایع وابسته مواجه گردید.

در روز پایانی نمایشگاه گردشگری در جزیره کیش، محب خدایی، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن بازدید از غرفه­های مختلف و تقدیر از شرکت کنندگان در نمایشگاه، با حضور در غرفه شرکت تاپ تورز، غرفه این شرکت را به عنوان غرفه برتر و برگزیدۀ ستاد اجرایی هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته، معرفی و لوح تقدیر و تندیس غرفه برتر را به همدانی، مدیر عامل تاپ تورز، اهدا کرد.

گفتنی است شرکت تاپ تورز در این دوره از نمایشگاه، زمینی در حدود 320 متر مربع را به خود اختصاص داده و با ابتکاری هوشمندانه در کنار غرفه سازی زیبا، نسبت به راه اندازی غرفه کودک و نیز غرفه سنتی برای پذیرایی از مراجعین و همچنین جلب نظر و توجه خانواده­ها، برای آشنایی کودکان با فرهنگ سفر، سفرهای گروهی و سفرهای هوایی اقدام کرد.

شرکت تاپ تورز در اقدامی دیگر، هر شب با حضور یکی از چهره­های مطرح سینما و تلویزیون کشور طی یک قرعه کشی میان بازدیدکنندگان خود، به برندگان بلیط رایگان بیزینس کلاس ماهان اهدا کرد که این اقدام با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شد. شایان ذکر است که شرکت تاپ تورز با شعار "تاپ تورز، انتخاب مردم" مجری مستقیم پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان به جزیره کیش است.


کد مطلب: 15608

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/15608/معرفی-غرفه-برتر-نمایشگاه-گردشگری-کیش

خبر ایرانی
  http://newsirani.com