۱
 
سفر یکی از ثروتمندان ایتالیا به ایران +عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۲
کد مطلب: 17189
 
ماریو مورتی پولگاتو مالک کمپانی جی اکس در سفری یک روزه پنجشنبه 10 اردیبهشت برای مصاحبه ای رو در رو با صدرا شریعتمداری به ایران خواهد آمد.
خبرایرانی: ماریو پولگاتو متولد 1952 در ایتالیا که از جمله افراد سرشناس ایتالیایی می باشد اکنون صاحب بزرگترین کارخانه کفش در ایتالیا می باشد و در سال 2014 توسط لیست معروف فوربس در رتبه سیزدهم در بین ثروتمندان ایتالیا و رتبه 74 در جهان قرار گرفته است.

شاید در ایران کمتر اتفاق افتاده باشد که افراد طراز اول این لیست برای مصاحبه خبری به ایران مراجعه کرده باشند. این نشست خبری که پنجشنبه صبح در هتل پارسیان برگزار خواهد شد به بررسی روند رشد برندهای جهانی خواهد پرداخت.

شرکت کاسپین مد نماینده این برند در ایران تدارک حضور یک روزه این ثروتمند ایتالیایی را فراهم دیده است. این کارآفرین بزرگ در بسیاری از دانشگاههای بزرگ جهان سخنرانی و دوره های آموزشی متنوعی داشته است ، همچنین وی دارای دکترای افتخاری از دانشگاههای معتبر ایتالیا همچون فلورانس، ونیز، رومانی و ورونا می باشد. در این نشست خبری و مصاحبه تک نفره با صدرا شریعتمداری به بررسی مسایل مختلفی از جمله آینده و روند صنعت مد در ایتالیا و جهان و نیز اصول کارآفرینی موفق پرداخته خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
 


رضا احدی
۱۳۹۴-۰۲-۰۶ ۱۷:۰۲:۲۱
با سلام ممکنه اطلاعات بیشتر بزارید و آیا امکان شرکت برای همه در این برنامه هست یا خیر؟ (2024)