۱
 
محمود احمدی نژاد سبد کالا می گيرد + سند از سایت یارانه کالا
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب: 2171
 
با اين اوصاف و علي رغم آنکه اعلام شده بود بسياري از نزديکان رئيس دولت نهم و دهم از دريافت يارانه انصراف داده اند ، اين احتمال تقويت مي شود که جناب احمدي نژاد يارانه دريافت مي کرده است
محمود احمدی نژاد سبد کالا می گيرد + سند از سایت یارانه کالا
ساعاتي بعد از آغاز کار سايت يارانه کالا(سبد کالا) که کاربران با وارد کردن شماره ملي از دريافت يا عدم تعلق سبد کالا به خود مطلع مي شوند اين سايت با ترافيک فراوان و گله هاي بي شمار شهروندان روبرو شده است.
به گزارش خبرایرانی، بر اساس اعلام مسئولان، توزيع سبد کالا از فردا (يکشنبه) آغاز مي شود اما بسياري از اقشار کم درآمد که مستحق دريافت اين سبد هستند از جمله کشاورزان، رانندگان تاکسي و خودروهاي سنگين، قاليبافان، دستفروشان و کارگران فصلي و ... در ليست نهايي جايي ندارند.

در اين حال برخي ديگر از دهک هاي بالاي جامعه - که ظاهرا از اقشار فوق برخوردارترند - مي توانند اين سبد را دريافت کنند.

از جمله بررسي هاي خبرنگار البرزنيوز نشان داد محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري پيشين شامل دريافت سبد کالا مي شود. معاون اول و تعدادي از وزراي کابينه اقاي احمدي نژاد در جرکتي نمادين از دريافت يارانه انصراف دادند تا بتوانند ديگر شهروندان را به اين کار ترغيب کنند اما هرگز خبري از انصراف او از دريافت يارانه منتشر نشد.آقاي احمدي نژاد عضو هيات علمي دانشگاه علم و صنعت ايران است و ميزان دريافتي اين گروه از جامعه به نسبت کارگران و رانندگان تاکسي ميزان قابل توجهي تفاوت دارد.


البرز
Share/Save/Bookmark
 


عام
۱۳۹۲-۱۱-۱۲ ۱۷:۴۷:۳۴
آقای احمدی نژاد و احمدی نژادی هااا یارانه بگیرن و اونوقت ما که سرپرست خانوار و مستمری بگیر تامین اجتماعی هستیم و جون حقوق بالای 500 هزار تومن میگیریم، از سبد کالا محرومیم.
واقعا اصلا حساب و کتاب ندارن (22)