«بیمار استاندارد» سریال نوروزی می‌ماند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب: 41953
 
مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی صداوسیما با اعلام خبری جدید درباره پروژه «بیمار استاندارد» سعید آقاخانی، بر نوروزی بودن این سریال تاکید دارد؛ این در حالی است که برخی رسانه‌ها از احتمال جایگزینی سریال «قرعه» به جای «بیمار استاندارد» در ایام نوروز خبر داده‌اند.

به گفته تهیه‌کننده «بیمار استاندارد»، آنونس پخش این سریال امروز به شبکه سه تحویل داده می شود.

 

مسعود ردایی، تهیه‌کننده سریال «بیمار استاندارد» درباره آخرین وضعیت تولید این مجموعه گفت: تصویربرداری قسمت 10 سریال به اتمام رسید و بخش‌هایی از قسمت 13 و 14 نیز ضبط شده است و تلاش می کنیم با برنامه‌ریزی منسجم و دقیق بر اساس متن فیلمنامه تا اوایل فروردین تولید کار به اتمام برسد.

وی درباره انجام مراحل پس از تولید هم زمان افزود: تدوین، صداگذاری و موسیقی متن هم زمان در حال انجام است. بیش از نیمی از سریال مونتاژ نهایی شده و سه قسمت آن به طور کامل تحویل مرکز گسترش فیلم نامه نویسی شده است. موسیقی تیتراژ آغاز و پایان و سه قسمت از متن به طور کامل توسط یحیی سپهرشکیب ساخته شده است. تیتراژ آغاز سریال نیز توسط میلاد فرج اللهی ساخته شده است.

 

 

سریال «بیمار استاندارد» درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده...

 

بازیگران این سریال عبارتند از: بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود ، حسین محب اهری در نقش پوربنا، شیلا خداداد در نقش ترانه، پوریا پورسرخ در نقش حامد، روح اله کمانی در نقش شهاب و ، نیما شاهرخ شاهی در نقش مهرداد، عزت الله مهرآوران در نقش پدر بهنام، فریبا جدی کار در نقش مادر بهنام، افسانه چهره آزاد در نقش شهناز، علی رضا خمسه در نقش نصرت، مونا کرمی در نقش سحر، هومن حاجی عبداللهی در نقش داوود و امیر غفارمنش در نقش بابک، سیروس میمنت در نقش پدر سحر، امید روحانی در نقش دکتر نادری، بهناز اکبریان در نقش نگار، عاطفه باقری در نقش گلاره، افسانه ناصری در نقش مادر سحر، بهزاد کریمی در نقش شعبده باز، بهزاد خرازی در نقش بیژن، علی میلانی در نقش اسماعیلی و...

 

عوامل پشت دوربین این سریال نیز بدین شرح است: فرشاد گل سفیدی (مدیر تصویربرداری)، علی احمدی (مدیر صدابرداری)، عادل معصومیان (دستیار کارگردان)، علی جودی(برنامه ریز)، (دستیاران کارگردان)، مجید گودرزی (مدیر تولید)، امیر شیبان خاقانی (تدوین گر)، مهناز غنی (طراح لباس)، گلرخ حقیقی (طراح صحنه)، مانی اسکندری (طراح گریم) ، علی سعیدی (مدیر صحنه)، وحید شوکتی (منشی صحنه)، محمدرضا دلنوازی (جانشین تولید)، مجید لعل سنجیان(مدیر تدارکات)، ساناز بصیر( دستیار برنامه ریز) و حسام الدین خلوصی (عکاس).

 

این مجموعه‌ی نوروزی به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در 14 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش از شبکه سه در نوروز 95 در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی صدا و سیما تهیه و تولید می‌شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: بیمار استاندارد،سریال نوروزی