بازگشت هواپیمای ایر آسیا به آسمان ایران +تصاویر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
کد مطلب: 46652
 
هواپیمایی ایر آسیا، خط هوایی مشهور مالزی، که به پروازهای به صرفه شهره است، پس از سال‌ها دوباره در فرودگاه تهران به زمین می‌نشیند....
به گزارش خبرایرانی، هواپیمایی ایر آسیا، خط هوایی مشهور مالزی، که به پروازهای به صرفه شهره است، پس از سال‌ها دوباره در فرودگاه تهران به زمین می‌نشیند. اولین پرواز خط هوایی ایرآسیا، روز ۲۱ ژوئن، ۴۰ روز دیگر از سر گرفته می‌شود.

ایر آسیا یا ایر ایشیا، بدون این‌که رسما خبری در این باره اعلام کند، مسیر پروازی تهران-کوالا لامپور را به سایت ایر آسیا اضافه کرده است.


اگر می‌خواهید از این خط هوایی استفاده کنید مي‌توانید برای آن تاریخ به بعد بلیت خود را رزرو کنید. پروازهای ارزان ایر آسیا بعد از ۴ سال به ایرانی‌ها روی خوش نشان می‌دهند.

ایر آسیا، خط هوایی مشهور مالزی، که به پروازهای به صرفه شهره است، پس از سال‌ها دوباره در فرودگاه تهران به زمین می‌نشیند. اولین پرواز خط هوایی ایرآسیا، روز ۲۱ ژوئن، ۴۰ روز دیگر از سر گرفته می‌شود.

ایر آسیا یا ایر ایشیا، بدون این‌که رسما خبری در این باره اعلام کند، مسیر پروازی تهران-کوالا لامپور (پرواز ایران-مالزی) را به وب سایتش اضافه کرده است.

اگر می‌خواهید از این خط هوایی استفاده کنید مي‌توانید برای آن تاریخ به بعد بلیت خود را رزرو کنید. پروازهای ارزان ایر ایشیا بعد از ۴ سال به ایرانی‌ها روی خوش نشان می‌دهند.

پیش از این، سال‌ها پیش، در هفته ۴ بار پرواز صورت می‌گرفت. اکنون در ابتدای کار سه بار در هفته پرواز تهران-کوالالامپور برقرار خواهد بود. اولین پرواز به مقصد تهران خواهد بود.


پروازهای ایرآسیا چه ساعتی است؟

پروازهای تهران-کوالالامپور از صبح دوشنبه‌ شروع می‌شود در ساعت ۱ و ۴۵ دقیقه آغاز می‌شود و سپس در ساعت ۱۲:۴۵ ظهر به وقت مالزی به زمین خواهد نشست. این پروازها دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود و در مسیر معکوس، یکشنبه، سه شنبه و ۵ شنبه ساعت ۷ و ۵ دقیقه عصر از مالزی آغاز می‌شود و در ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه شب به وقت محلی تهران به زمین خواهند نشست.

ایرآسیا، یک خط هوایی مالایی ارزان قیمت است. این خط ارزان قیمت در منطقه شرق آسیا یکی از فعال‌ترین خطوط هوایی به حساب می‌آید که در ۲۲ کشور جهان رفت و آمد دارد. مقر اصلی آن در فرودگاه KLIA، فرودگاه مجهز کوالا لامپور است.


قیمت پروازهای ایر آسیا برای تهران کوالالامپور، در حال حاضر از ۱۰۰ دلار آغاز و در گران‌ترین پروازها تا ۵۰۰ دلار می‌رسد. ایرایشیا در برخی مناطق و مواقع، پیشنهادهای ویژه عجیبی ارائه می‌کند. پروازهای ۱ رینگیتی (معادل ۲۷ سنت) که شامل پروازهای داخلی مالزی است از جمله افتخارات این خط هوایی ۲۳ ساله است.

هواپیماهای در اختیار این خط هوایی مالایی، معمولا ایرباس از نوع A320neo و ایرباس A320-200 است.
Share/Save/Bookmark