آقای خاص موسیقی پاپ 37 ساله شد +دانلود گلچینی از آثار ماندگار
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب: 52579
 
محسن چاوشی بدون شک خاص ترین خواننده حال حاضر ایران است. برای آقای خاص بودن او همین بس که خواننده بسیار پرطرفدار ایران هنوز اجرای زنده ای نداشته آن هم در حالی که خواننده های بسیاری در بلبشوی موسیقی پاپ این روزهای موسیقی ایران با انتشار چند تک ترانه اقدام به برگزاری کنسرت می کنند.
خبرایرانی: فردا آقای خاص موسیقی پاپ 37 ساله می شود و همچنان در حال فعالیت در عرصه موسیقی پاپ است. او آلبوم امیر بی گزند را امسال منتشر کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت هم از سوی مخاطبین همیشگی اش و هم از سوی منتقدان حتی سختگیر.

محسن چاوشی به دلیل خاص بودنش سلطان شد و وقتی از او در مورد الگوهایش در موسیقی می پرسند، می گوید که هیچ وقت تلاش نکرده تا مثل کسی باشد. محسن چاووشی که شبیه نبودنش به دیگران یکی از رازهای موفقیت اوست در این مورد می گوید: «هیچ‏وقت خودم را با خواننده دیگری مقایسه نکرده ‏ام تا متوجه تفاوت‏ها بشوم!»

بعضی ها می گویند چاوشی مرد پرحاشیه ای است اما بعضی ها هم معتقدندچاوشی آنقدر به دنبال حاشیه نیست که این موضوع گاهی آوازه اش را بر سر زبان ها می اندازد و برایش دردسرساز می شود. خودش در این باره می گوید: «من اصلا حقی برای خودم قائل نیستم که بخواهم درباره دیگران حرفی بزنم. همین که کار خودم را انجام دهم و سرم به کار خودم گرم باشد، کافی است. تا حالا زمینه‏ های زیادی به وجود آمده که درگیری با دیگران را شروع کنم اما به دنبالش نرفته‏ام و چون به جرقه‏ای که علیه من زده شد، عکس ‏العملی نشان نداده‏ام، مسئله سروصدا نکرده است.» ترانه هایی که با صدای چاووشی خوانده می شوند، بیشتر تصور ما را در مورد ساده ترین شعرها به هم می ریزند. چاوشی دوست ندارد از کلیشه ها پیروی کند و دوست دارد حتی یک شعر ساده را طوری بخواند که مخاطب تمام حسش را درک کند.

صدای خاص، شعرهایی که پیش از این کمتر در موسیقی پاپ ایران شنیده می شد و انتخاب موسیقی هایی که تفاوت شان با کارهای دیگر را نمی شد انکار کرد، همه و همه باعث شد که چاوشی، خیلی زود «چاوشی» شود و چقدر خوب که حالاحالاها چاوشی بماند.

 

 

 

 

امیر بی گزند گوش کنید ـ دانلود کنید

کجایی گوش کنید ـ دانلود کنید

برقص آ گوش کنید ـ دانلود کنید

پاروی بی قایق گوش کنید ـ دانلود کنید

همسایه گوش کنید ـ دانلود کنید

ای عاشقان گوش کنید ـ دانلود کنید

قطار گوش کنید ـ دانلود کنید

دوست داشتم گوش کنید ـ دانلود کنید

زخم زبون گوش کنید ـ دانلود کنید

نخل های بی سر گوش کنید ـ دانلود کنید

 

 
Share/Save/Bookmark