۱۱
 
مونسان:
جزيره كيش به عنوان زير مجموعه اداره كل مدارس خارج از كشور در نظر گرفته شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب: 5728
 
سيد محمد بطحائي قائم مقام وزارت آموزش و پرورش از عزم جدي اين وزارتخانه براي تبديل كيش به الگوي برتر آموزشي كشورخبرداد
جزيره كيش به عنوان زير مجموعه اداره كل مدارس خارج از كشور در نظر گرفته شود
به گزارش خبرایرانی، سيد محمد بطحائي در مراسم معارفه مديرجديد اداره آموزش و پرورش كيش و توديع مدير سابق اين اداره كه صبح امروز درمركز همايش هاي بين المللي كيش برگزار شد با بيان اين مطلب گفت : بررسي ها نشان مي دهد كه جزيره كيش ظرفيت تبديل شدن به يك الگوي آموزشي را دارد و وزارت و آموزش و پرورش نيز در مسيرتحقق اين امر از هيچ كوششي فروگذار نخواهد كرد.

وي با اشاره به اهميت جايگاه آموزش و پرورش در توسعه پايدارهركشور افزود : با الگوسازي آموزشي در كيش مديران ساير استانها مي توانند از طرح هاي آموزشي و تجارب موفق اين منطقه نمونه برداري كرده و مشكلات اموزش و پرورش شهرخود را با سرعت و دقت بيشتري برطرف كنند.

سيد محمد بطحائي ازبرنامه هاي دولت براي بهسازي منابع انساني با هدف افزايش انگيزه و ارتقاء توانمندي معلمان و دبيران خبر داد و گفت : توجه جدي به منابع انساني به عنوان مولفه هاي اساسي براي رشد و توسعه جامعه از مهمترين اولويتهاي كاري وزرات آموزش و پرورش در سالهاي93 و 94 است.

بطحائي با تاكيد بر اينكه بحث تعليم و تربيت در كشوري كه آموزش بر مبناي فرهنگ ناب ديني و اسلامي است جايگاه ويژه اي دارد اظهار داشت : تربيت افراد شايسته در سايه بهره گيري از يك نظام اموزشي استاندارد و منطبق با آموزه هاي ديني مهم ترين گام در دسترسي به سعادت همه جانبه و رسيدن به توسعه پايدار است . مهندس مونسان مدير عامل و رئيس هيات مديره سازمان منطقه آزاد كيش نيز در اين مراسم با اشاره به آمادگي كامل سازمان منطقه آزاد كيش براي همكاري درجهت استاندارد سازي نظام آموزشي منطقه ابراز اميدواري كرد با حمايت و موافقت مسئولان وزارت آموزش و پرورش ، جزيره كيش به عنوان زير مجموعه اداره كل مدارس خارج از كشور در نظر گرفته شود تا امكان بهره گيري از امكانات آموزشي و نيروي انساني متخصص بش از پيش فراهم شود.

مهندس مونسان با تاكيد براينكه انتظار سازمان منطقه آزاد كيش در خصوص روند رشد و پيشرفت آموزش و پرورش بيش از يك روند توسعه اي معمولي است افزود : ما آماده هستيم تا با تمام توان امكانات سخت افزاري مورد نياز مدارس را تامين كرده و البته انتظار داريم آموزش و پرورش كيش هم با يك جهش چشمگير مسير توسعه و ارتقاء كمي و كيفي را طي كند.

حجت الاسلام والمسلمين عليدادي امام جمعه كيش نيز در اين مراسم با تاكيد بر جايگاه تعليم و تربيت در نظام اسلامي گفت : به لطف خدا در ماههاي اخير شاهد گام هاي بلندي در عرصه آموزش جزيره كيش بوده ايم و اگر بخوايم اين منطقه نمونه باشد توجه به امور زيربنايي و در راس آنها مباحث آموزشي اجتناب ناپذير است.

وي با تقدير از تلاش هاي مديريت قبلي آموزش و پرورش كيش كه در آرام كردن فضاي آموزشي تلاش بسيار كردند ابراز اميدواري كرد با حمايت مسئولان و تلاش معلمان شاهد تحول اساسي وپيشرفت روزافزون آموزش و پرورش كيش باشيم.

هاني معلمي مدير جديد اداره اموزش و پرورش كيش نيزفعاليت در پيشه معلمي را بسيار ارزشمند و حساس خواند و افزود : براي دستيابي به يك نظام اموزشي موفق بايد به توانمندي ها و جايگاه فعاليت خويش باور و اعتقاد قلبي داشت و براي عملي كردن باورها تلاش كرد.

حقي مدير سابق اداره اموزش و پرورش با اشاره به موفقيت هاي دانش آموزان مقاطع مختلف كيش در آزمون هاي ورودي دانشگاه ها و جشنواره هاي علمي و فرهنگي به فضاي همدلي و همكاري در محيط هاي اموزش كيش اشاره كرد و از همكاري و نگاه خاص مهندس مونسان و مديران سازمان منطقه ازاد كيش براي پيشبرد امور آموزشي در اين منطقه تشكر كرد.

در پايان اين مراسم با اهداي لوح سپاس از زحمات حقي قدر داني و حكم هاني معلمي رئيس جديد اداره آموزش و پرورش كيش به وي ابلاغ شد.
Share/Save/Bookmark
 


لاله تاشگیران
۱۳۹۴-۰۴-۱۶ ۰۳:۱۹:۱۰
من این را زدم که دخترخالم را ببینم سارا امیری کلاس اول والان دارد می رود دوم خدانگهدار (2102)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۶ ۰۳:۱۹:۳۷
ولی زیاد اعتمادندارم (2103)
 
نسرین
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۵:۲۷:۱۶
چرامدارس خارج کشور که چی بشه؟ یعنی چی چراجوگیزمیشین کیش تو ایرانه به خدا فقط بهش مثل ایران توجه میشه به بقیه جاهای ایران مثل محل زندگی اجنبیا! تهران جیبوتیه شیراز قرقیزستان بقیش راهم خدا میدونه کدوم غیرایرانیهایی اشغال کردن که نباید پولارو براشون خرج کرد! (2376)
 
هادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۱۲:۳۶:۳۸
سلام
آموزش و پرورش كيش چند ساله تاسيس شده؟
حقوق معلمان با 7 سال سابقه حدودا چنده(با در نظر گرفتن سختي شرايط كار و بدي آب و هوا)؟ (2412)
 
فرجي
Spain
۱۳۹۵-۰۳-۰۳ ۲۳:۴۰:۰۵
من و همسرم از دبيران اعزام به خارج هستيم و در اسپانيا بسر ميبريم.
محل خدمتمان شهرستان ساوجبلاغ(هشتگرد)كرج هست.
ميخواستم ببينم اگر ما بخواهيم به منطقه ازاد كيش انتقالي بگيريم، براحتي با انتقالي ما موافقت ميشه؟
من دبر رياضي دبيرستان (خانم)و همسرم دبير فيزيك دبيرستان (اقا) ميباشد.
در صورتي كه همكاراني هم قصد جابجايي داشته باشند، ميتوانند، به ما ايميل دهند
امسال ماموريت ما به پايان ميرسد (2422)
 
۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۲۳:۳۱:۲۸
سلام به نظر من که یک سال در کیش خدمت کردم هر جا که باشی حتی در روستا از لحاظ آموزش و توجه به معلمین با تجربه به اندازه ی کیش ضعیف نخواهد بود. (2499)
 
آیت بیوکی
United States
۱۳۹۵-۰۳-۱۱ ۲۰:۰۹:۱۹
سلام.من آموزگار هستم از شهرستان آستارا.میخواستم ببینم حقوق معلم زیر شش سال در جزیره کیش چقدر میباشد.برای انتقالی هم به جزیره کیش مرداد ماه ثبت نام اینترنتی خواهم کرد ولی از حقوق و مزایای اونجا اطلاعی دقیق ندارم (2428)
 
۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۲۳:۲۷:۵۷
سلام
از من به شما نصیحت هر جا هستی محکم نگه دار چون اموزش و پرورش کیش به تنها چیزی که اهمیت نمیدن معلمین با تجربه و آموزش خوب به دانش آموزان است . (2498)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۴ ۱۳:۲۸:۳۸
سلام من دو فرزند سال دهم دارم برای همسرم که کارمند انتقالی دادن برای سه سال کیش تو اینترنت سرج کردم متوجه شدم دبیرستانهای خوبی نداره .میشه ر اهنماییم کنید .من امسال با چه مکافاتی فرزندانمو شاهد ثبت نام کردم.سطح آموزش علمی مدارس چه طوره مدارس شاهد هم داره؟ (2538)
 
Alireza
Denmark
۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۳:۲۶:۵۹
سلام من میخوام واسه کار ورزی بیام کیش امتحانام 3/22تموم میشه.میخواستم ببینم تاچه تاریخی بایدخودموبه آموزش وپرورش کیش معرفی کنم؟؟؟لطفا کمکم کنین.ممنون (2706)
 
۱۳۹۸-۰۱-۲۳ ۲۳:۵۱:۱۷
تونستی کاری کنی (2890)