هکری که شما را بدنام میکند/ هکرهای ربات را بشناسید!
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب: 72773
 
در هر گروهی هستید روی اسم گروه کلیک کنید؛در صورتي كه اسم شما نفر اول نبود؛ اسم ویا اسامی که نفر اول هستند؛ روبات یا هکر هستند.
سرویس وبگردی و گردشگری خبرایرانی،  موردی که اخیرأباعث تخریب بیشتر گروه هاشده و باید اطلاع رسانی شود.

تحت هیچ شرایطی روی لینک های ارسالی که آخرش botداره کلیک نکنید.

روبات غیر اخلاقی به آیدی شما میچسبه و به تمام گروه هایی که عضو هستین لینک غیر اخلاقی به نام شما ارسال میشه و آبرو ریزی میشه حواستون کاملا باشه تو گروه هایی که عضو هستین سریع انتشار بدین این مطلب رو.

قابل توجه : شناسايي جاسوس افزارها -معرفی و تشریح روباتهای تلگرامی

روبات یک نرم افزار یا بدافزار با یک اکانت مجازی است که توسط کاربربه گروهها اضافه میشود ؛اینها اگر در گروهی باشند و عضوی لینکی را در گروه معرفی کند ؛به طور مخفیانه به آن گروه لینک داده شده نیز نفوذ میکنند.

؛و یا ممکن است این روباتها توسط کاربری به نام "ادمین تلگرام"که اصلا انسان نیست ویک برنامه نرم افزاری است به گروه ها اد شوند.

این روباتها با فرستادن متن؛عکس؛فیلم و... که در حافظه آنها لودشده اقدام به ارتباط با اعضاء گروه ها و نفوذ به گوشی هریک از اعضا کرده ودرمقابل باخدماتی که به شما میدهند ازطریق سیستمی که برایشان تعریف شده اطلاعات گوشی اعضاء رامخفیانه سرقت میکنند.

نحوه شناسایی روباتها

١- در هر گروهی هستید روی اسم گروه کلیک کنید؛در صورتي كه اسم شما نفر اول نبود؛ اسم ویا اسامی که نفر اول هستند؛ روبات یا هکر هستند ؛باید به مدیر گروه اطلاع رسانی کنید تا آنها را ریموو کند تا حذف شوند؛

توجه تا وقتی که آنها در گروه هستند؛امکان سرقت اطلاعات تمام اعضاء آن گروه کاملا وجود دارد.

٢- در همان گروهی که هستید، در محل تایپ پیام، @را تایپ نمایید؛لیست تمام افراد که یوزر دارند خواهد آمد، این یوزرها اگر به bot ختم شوند، ربات هستند و مدیر یا ادمین میتواند آنها را از گروه حذف کند؛لطفا حتما و به سرعت اقدام نمایید.

نکات مهم

١- روباتها اکثرا در زمان آفلاین بودن مدیر گروه آنلاین اند.

٢- اگر کاربر "ادمین تلگرام" توسط مدیر گروه پاک نشود؛ این روبات؛ به مرور زمان روباتهای بیشتری را اتوماتیک اد کرده؛ تا بیشتر اعضای این گروهها به دلیل دیدن مطالب و عکسهای موهن و غیره .... لفت بدهند.
همچنین این روباتها عکس اکانت اعضای گروهها را کپی و به مرکز مربوطه ارسال کرده و سپس پخش میکنند ویا حتی استیکر میسازند.

٣- مدیران محترم گروه ها لطفا در گروه های خود نسبت به وجود بدافزار و ربات ها اطلاع رسانی کرده و خصوصا مواظب نفوذ بدافزار ((ادمین تلگرام)) از طریق لینک و یا اعضا باشید.

لیست ربات هایی که تا این لحظه شناسایی شده اند
1 @jaconda
2 @vajehyabbot
3 @toucan
4 @otaghe8bot
5 @Farsifunbot
6 @tinabot
7 @clippy
8 @showmeBot
9 @tinabot
10 @BoobsWorld_bot
11 @voybot
12 @TeleStickersBot
13 @PersianArzbot
14 @Telegroupsbot
15 @RamonaBot
16 @ImageBot
17 @mahbot
18 @EmadBot
19 @fatarobot
20 @Radioarmaniran_bot

اگر داخل گروه اسم يکی از اینها را دیدید سریعا به مدیر گروه اطلاع دهید و به هیچ وجه بر روی لینک گذاشته شده کلیک نکنید،این ویروسها گروه های زیادی را از هم پاشیده اند پس موضوع را جدی بگیریم.
Share/Save/Bookmark