ترافیک نیمه‌سنگین در محور کرج ـ چالوس
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب: 88606
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش باران در غرب استان مازندران و برخی محورهای استان اردبیل خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس نیمه‌سنگین است.
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس محدوده بیلقان تا کیلومتر 5 نیمه‌سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در محور اردبیل ـ خلخال و گردنه الماس در استان اردبیل مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.

وی به بارش باران در اکثر محورهای غرب استان مازندران اشاره و تصریح کرد: در محورهای اردبیل ـ مغان، گرمی ـ بیله‌سوار و پارس‌آباد ـ مشکین‌شهر در استان اردبیل بارش باران جریان دارد.

سرهنگ رحمانی در خصوص یک‌طرفه شدن جاده چالوس به سمت تهران طبق روال روزهای جمعه، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 امروز جمعه، از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
کلمات کليدی: بارش باران ،مازندران،ترافیک نیمه‌سنگین ،چالوس